×

1990 yılında elektrostatik toz boyama ile alüminyum sektörüne giren firmamız, 1996 yılında  800 tonluk Extrüzyon presi devreye alarak profil imalatına başlamıştır. 2000 yılının başlarında devreye aldığı 1600 tonluk pres ile üretim kapasitesini 3.600 ton/yıl'a çıkaran firmamız yatırımlarına ara vermeden devam etmiş ve bugün Gebze/Kocaeli’de kurulu 10.000 m2 kapalı tesisinde 2 adet alüminyum ekstrüzyon pres hatları ile 11.000 Ton/yıl alüminyum profil üretimi, 5.000 ton/yıl eloksal kaplama kapasitesi, 7.000 ton/yıl elektrostatik toz boyama kapasitesi, 750 ad./yıl kalıp üretebilme kapasitesiyle, Alüminyum ekstrüzyon sanayisinde kullanılan alüminyum profillerin tüm üretim aşamalarını gerçekleştirebilme yeteneğine sahip tam entegre kuruluşlardan bir tanesidir.

                Genişliği 260 mm, çapı 140 mm, uzunluğu 14000 mm’ye kadar olan profilleri üretebilen firmamız, müşteri taleplerine göre dizaynı yapılan kalıpları kalıphanesinde istenilen sürede hazır hale getirebilmektedir. Bununla birlikte mekanik işlem atölyesinde talebe göre profillere kesme, delme, mekanik işlemler de yapılmaktadır.
Müşteri odaklı çalışan ve kaliteli mal üretmeyi prensip edinen firmamız, ISO 9001, CE, Qualicoat ve TSE kalite belgelerini alarak üretimini standardize etmiştir. Standart ve özel profil serileri ile yapı ve sanayi sektörünün taleplerine cevap veren firmamız üretiminin %35'ini dış pazarlara ihraç etmektedir. İstanbul/Ümraniye'de faaliyette olan 2 adet satış mağazasıyla tüm Türkiye’ye profil ve yan ürünlerinin perakende satışını gerçekleştirmektedir.
                Teknolojik yenilikleri takip eden ve ürün geliştirici yatırımlardan kaçınmayan firmamız bilgi ve tecrübesiyle sizlere hizmet etmeye devam edecektir. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürler.

Dönem :
01.01.2019-31.12.2019
İsim Soyisim / Ticaret Ünvanı :
Avrasya Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.
Sicil No :
BDK/2014/077
Adres :
İskenderpaşa Mahallesi Feyzullah Efendi Sokak Sarıkonak No:15/1 Fatih/İstanbul

Tescil Merkez:
İsim Soyisim / Ticaret Ünvanı :

Avrasya Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.
Adres :
İskenderpaşa Mahallesi Feyzullah Efendi Sokak Sarıkonak No:15/1 Fatih/İstanbul

Yavuzlar Alüminyum Ltd. Şti.
Hizmet Sahasında Yer Alan Güvenlik Kameraları Hakkında Aydınlatma Metni
Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 10. maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla Yavuzlar Alüminyum Ltd. Şti. tarafından hazırlanmıştır.

Hizmet binamızın İdari Bölüm 11, Çevre 9, Kalıphane 9, Ofis 6, Pres 14, Personel 8, Paketleme 5, Boya-Eloksal 5, Mekanik işlem 5 ve Sevkiyat da 3 olmak üzere toplam 75 adet güvenlik kamerası vasıtasıyla ve bina güvenliğinin sağlanması amacıyla görüntü kaydı yapılmakta ve kayıt işlemi idari işler ve bilgi işlem birimi tarafından denetlenmektedir.

Söz konusu kişisel verileriniz, Kanunun 5. maddesinde yer alan “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” hukuki sebebine dayanarak otomatik yollarla işlenmektedir. Ayrıca ilgili kişisel verileriniz hukuki uyuşmazlıkların giderilmesi veya ilgili mevzuatı gereği talep halinde adli makamlar veya ilgili kolluk kuvvetlerine aktarılabilecektir.

Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” göre Yavuzlar Alüminyum Ltd. Şti., Pelitli Mah. Şantiye Yolu Cad. No:11 Gebze/Kocaeli adresine yazılı olarak gönderebilir veya kvkk@yavuzlaraluminyum.com.tr e-posta adresine iletebilirsiniz.